Elektronik Fatura Yükleme

 

Çalışmış olduğunuz ilgili depo tarafından kabul edilen siparişler fatura edilmektedir. Bu faturaları E-Depo® Modülü ile görüntüleyebilir ve Farmakom Online!'a aktarabilirsiniz. E-Depo butonuna basıp depo sunucularına bağlandıktan sonra aşağıda görülen pencere üzerinden "Fatura yükleme işlemi yapmak istiyorum" seçeneğini seçip Devam butonuna basarak bir sonraki ekranda aktarılmak istenilen fatura tarih aralıkları belirtilmelidir.
 


 


 

Belirtilen tarih aralıkları 7 günü geçmemelidir. Tarih aralıkları belirtilip Devam butonuna basıldığında kesilmiş olan faturaları görebilirsiniz.Aktarmak istediğiniz faturaların yan tarafında bulunan küçük kutucuklardan işaretleme yaparak seçim yapabilirsiniz.
 


 

Seçim yapılıp Devam butonuna basıldığında faturalarınızın aktarıldığına dair ekran açılacaktır. Faturalarınızın kayıt edilmesi ve işlenmesi için Kapat butonuna basılmalıdır. Eğer fatura aktarımı işlemi ilk defa yapılıyor ise Kapat butonuna bastığınızda karşınıza faturaların hangi depo kartına aktarılacağını belirleyeceğiniz bir ekran gelecektir. Açılan bu ekran üzerinde alış faturalarını aktarmak istediğiniz depo kartını seçebilirsiniz.
 


 

Aktarımı gerçekleştirilen faturalarınızı açılan pencerede görebilirsiniz. Faturaların kayıt edilmesi için bu ekranda Kaydet butonuna basılmalıdır. İsterseniz içeriklerini kontrol edebilir, kayıt edilmesini istemediğiniz faturaların seçimlerini kaldırabilirsiniz Kaydet butonuna basıldığında kayıt işlemi tamamlanmış olacaktır. Bu işlemler sonucunda Alış bölümündeki faturalarınız arasında aktarılan faturaları görebilirsiniz.
 


Satın Alma ve Şifre İşlemleri
e-depo® modülünü kredi kartı veya banka havalesi yoluyla hemen satın alabilirsiniz.